KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13535071
nr 1353 5071
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Flicka och orm. Signerad. Motivet: 45x34 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
3.000 kr
Såld:
9.200 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:27:05
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
8.400 kr
9.000 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
8.000 kr
8.200 kr (Budbetjänt)
9.000 kr
9.000 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold